کدام رزولوشن برای من بهترین انتخاب است؟

کدام رزولوشن برای من بهترین انتخاب است؟
کدام رزولوشن  برای من بهترین انتخاب است؟

برای انتخاب رزولوشن درست پروژکتور خود، شما نیاز دارید تا رزولوشن منبع ویدئویی یا کامپیوتری که از آن استفاده خواهید کرد را بدانید. اگر رزولوشن دیتاپروژکتور شما با رزولوشن کامپیوترتان مطابقت داشته باشد تصویر ارسال شده بالاترین کیفیت ممکن را دارا می باشد، به این دلیل که عمل مقیاس گذاری انجام نخواهد شد. برای مثال، اگر از کامپیوتری با رزولوشن XGA استفاده می کنید (و بسیاری از لپ تاپ های جدید در این فرمت هستند)، باید دیتاپروژکتوری با همان رزولوشن اصلی XGA خریداری نمایید.

اگر می خواهید  از پروژکتور با چند نوع رایانه ی مختلف استفاده کنید

پروژکتور باید رزولوشنی مشابه کامپیوتر با بالاترین رزولوشن را داشته باشد.

برای دی وی دی، همان گونه که دیدیم، یک پروژکتورWVGA) ) (480P) مناسب می باشد . این رزولوشن پروژکتور همچنین تصاویر بسیار خوبی با استاندارد TV تولید خواهد کرد چون این نوع سیگنال نیز 480 خط اطلاعات ویدیویی دارد. 480p تصاویر با کیفیت قابل قبول از سیگنال های HDTV تولید خواهد کرد.

برای HDTV، اکثر مردم قبول می کنند که ارتقا از 480p به 576p ارزش پولی که پرداخت می شود را نخواهد داشت چون این موضوع فقط باعث کاهش جزئی تعداد پیکسل ها و یک سیگنال نسبتاً بهتر HDTV خواهد شد. ارتقا به پروژکتور 720p (رزولوشن اصلی HDTV) انتخاب معقول تری برای دیدن نتایج رزولوشن بالا است، و سیگنالهای منابعی مانند بلوری و HD DVD نیز همچنین بسیار واضح و صاف خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من