آموزش کار با تصاویر در برد هوشمند

آموزش کار با تصاویر در برد هوشمند

 

آموزش کار با تصاویر در برد هوشمند پارس

همان طور که می دانید تصاویر جزئی از آموزش الکترونیک و کار با بردهوشمند می باشند و با کمک تصاویر معلم می تواند خیلی راحت تر محتوا های آموزشی گسترده ای را با کیفیت بالا در زمان کوتاه تر به دانش آموزمنتقل کند بخصوص در مقاطع پایین که آموزش تصویری برای دانش آموز گویا و جذاب تر  می باشد

قدم اول

برای استفاده از تصاویر در برد هوشمندپارس این است که نرم افزار پارس برد را در بردهوشمند پارس خود اجرا نمایید و از گزینه چهارم که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید برای آوردن عکس های خود به داخل بردهوشمند پارس استفاده نمایید.

 

که با لمس این گزینه  تصویر زیر را مشاهده می نمایید

قدم دوم

 

در پنجره باز شده دو گزینه منابع محلی و منابع من را مشاهده می فرمایید که در منابع محلی  همه درایو های سیستم خودو یا فلش مموری وصل شده به کامپیوتر خود را مشاهده می فرمایید و میتوانید فایل یا تصویر مورد نظر خود را به داخل بردهوشمند پارس بکشید.

قدم سوم

در گزینه منابع من  فایل و تصاویری که مجموعه بردهوشمند پارس برای آموزش شما در نظر گرفته است را مشاهده می کنید

 

 

 

که به این صورت تصویر با کشیدن به داخل  محیط پارس برد تصویر قابل مشاهده می باشد

 

قدم چهارم

با انتخاب گزینه قلم  میتوانید بر روی عکس انتخابی خود شروع به نوشتن کنید که با دست یا قلم بردهوشمند می تواند پاسخ گوی شما باشد .  کار با تصاویر در برد هوشمند را به همین راحتی می باشد.

 

استفاده از امکانات ویژه

و همچنین در اخر آموزش خود را می توانید ذخیره کنید و امکان فیلم برداری توسط خود برد هوشمند پارس وجود دارد  که برای کلاس های دیگر همین آموزش را مجدد استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من