اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش به‌طور همزمان

اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش به‌طور همزمان

اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش: در جهان امروزه که وابستگی به تکنولوژی روزبه‌روز افزایش می‌یابد، تولید محتوا خوب مهم‌ترین عامل برجسته شدن است. تولید محتوا مناسب منجر می‌شود تا تعامل خوبی میان شما و دیگران صورت گیرد. در نتیجه راه‌های برقراری تعامل خوب بسیار مهم می‌باشد.

به عنوان نمونه سالن‌های کنفرانس‌ و یا اتاق جلسات مهم کاری، مکانی‌هایی می‌باشند که در آن‌ها برقراری ارتباط خوب میان مخاطب و مطلب اهمیت ویژه‌ای دارد. زیرا اگر این ارتباط وجود نداشته باشد، شنونده جذب مطلب نمی‌شود. همین موضوع منجر می‌شود تامطالب خسته‌کننده بوده و کارایی خود را از دست دهد. در کلاس‌ها نیز که تمرکز روی محتوا نقش اصلی یادگیری می‌باشد. لذا با برقراری ارتباط خوبی میان دروس و محصلان، دروس برای دانش‌آموزان جذاب‌تر می‌شود. شکل‌گیری ارتباط خوب بین محتوا و مخاطب، اثربخشی و تاثیر موضوع در مخاطب را افزایش می‌دهد.

می‌توان نتیجه گرفت که ارتباط موثر تاثیر به‌سزایی در جذب مخاطبین دارد و به همراه آن ارتباط خوبی بین شما و شنوندگان برقرار می‌شود.

روش‌های تعامل و برقراری ارتباط خوب

با پیدایش تکنولوژی‌های مدرن، روش‌های گوناگونی جدیدی در برقراری ارتباط موثر میان موضوع و مخاطب وجود دارد. امروزه برای داشتن یک ارائه مناسب، شما نیازمند داشتن یک پاورپوینت جذاب با افکت‌های گوناگون هستید. یکی دیگر از راه‌های داشتن ارتباط موثر، استفاده از نمایشگرهایی است که از تکنولوژی روز دنیا بهره می‌برند. چند قابلیت مهم این نمایشگر ها عبارت هستند از:

  1. تاچ بودن صفحه نمابش
  2. اتصال به اینترنت
  3. امکان اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش به طور همزمان

درباره قابلیت اول در مقالات دیگر بحث شده است

امکان اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش به‌طور همزمان

امروزه نمایشگرهایی که از ویژگی‌های فوق بهره می‌برند، بسیار هستند. غالبا خرید نمونه‌های خارجی که ویژگی‌های فوق را دارا می‌باشند، صرفه اقتصادی ندارد. زیرا برندهایی مانند سامسونگ، ال‌جی، پاناسونیک، سونی و… در کشور پشتیبانی نمی‌شوند و مشکلاتی به همراه خواهند داشت.

علاوه بر شرکت‌های خارجی، شرکت‌های داخلی بزرگی نیز در این حوزه فعالیت دارند. شرکت دانش‌آوران یکی از این شرکت‌ها می‌باشد. این شرکت با بهره از فناوری روز دنیا، نمایشگرهای لمسی در ابعاد گوناگونی را تولید می‌کند. این نمایشگرها قادر به تشخیص چندین نقطه لمس به صورت همزمان می‌باشند. همچنین این نمایشگرها با قابلیت اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش به‌طور همزمان، خود را از بقیه نمونه‌های موجود در بازار متمایز می‌کند.

برای مطالعه بیشتر در رابطه با نمایشگرهای لمسی داشن‌آوران کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من