مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی گفت: صندوق تجارب و ایده های برتر در این سازمان راه اندازی می شود.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان رضوی ، سیدجواد حسینی در همایش مدیران آموزش و پرورش منطقه تبادکان اظهارکرد: امروز با اتحاذ سیاست هایی مانند تمرکززدایی و توسعه مشارکت ها در آموزش و پرورش می توانیم به بهترین شکل از توانمندی مدیرانمان در بهبود شرایط این‌حوزه استفاده کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی با اشاره به ‌راه اندازی صندوق تاب(تجارب و ایده های برتر) در سه‌سطح مختلف معاونین مدیرکل ، روسای ادارات و مدیران مدارس در آموزش و پرورش استان ادامه داد: این ‌طرح در راستای تجربه گردانی بین ‌ادارات و بخش های مختلف و تسریع در اجرای اقدامات بر پایه این تجربیات اجرایی خواهد شد.

وی به اجرای طرح‌ حامی ( هر دستگاه اجرایی حامی حداقل یک‌مدرسه ) و راه اندازی مراکز آموزشی اشاره کرد و از آغاز عملیات اجرایی احداث مراکز آموزشی زیر نظر سازمان های انرژی اتمی در شهریورماه ، و مدارس سازمان محیط زیست و شرکت پست در مشهد در مهرماه سال جاری خبر داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی گفت: امسال ۱۵ درصد مدیران مدارس ما به انتخاب شورای معلمان انتخاب خواهند شد .

حسینی افزود: توجه به تشکل های دانش آموزان ، اولیا و معلمین در مدارس ، توجه به برنامه هر مدرسه یک سرود در راستای غلبه بر بحران هویتی و نقش پذیری دانش آموزان ، توجه به نمادسازی ، نهادسازی و ستادسازی در فعالیت های مدارس باید موردتاکید باشد.

وی خاطرنشان کرد : مدیران مدارس با توجه به پنج شاخص، مدرسه توام با برنامه ریزی ، مدرسه مشتری مدار ، مدرسه بانشاط ، مدرسه سالم و مدرسه فرآیندمدار تلاش کنند در سال تحصیلی جدید مهری پرنشاط را برای آموزش و پرورش استان رقم بزنند.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من