نتایج استفاده از برد هوشمند در کلاس درس

بردهوشمند

ابزارهای کلاس درس مانند نمایشگرهای تعاملی نمی توانند بر همه چالش ها غلبه کنند، اما می توانند به معلمان کمک کنند تا تعامل را افزایش دهند و شکاف بین یادگیری حضوری و یادگیری از راه دور را پر کنند.

چندین مطالعه نشان می‌دهد که استفاده از تخته‌های سفید تعاملی در کلاس درس، فرآیند یادگیری را افزایش می‌دهد، مشارکت دانش‌آموزان را افزایش می‌دهد و حفظ دانش آنها را بهبود می‌بخشد. برای مثال، نمایشگر تعاملی به معلمان و دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا به طور مستقیم بنویسند – با استفاده از انگشت، قلم یا ابزار نوشتن دیگر – سپس کار خود را مستقیماً از روی برد ذخیره کرده و به اشتراک بگذارند. با پشتیبانی صوتی و تصویری، صفحه نمایش لمسی می‌تواند به محتوای مبتنی بر اینترنت یا سرور نیز دسترسی داشته باشد و به راحتی آنها را در برنامه‌های درسی موجود ادغام کند.

از جمله نتایج استفاده از برد هوشمند در مدارس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  1. افزایش رقابت بین دانش آموزان برای مشارکت بالاتر

بسیاری از معلمان می خواهند بدانند: آیا می توان از برد هوشمند به عنوان تخته سفید استفاده کرد؟ بله، به لطف عملکرد صفحه لمسی آن، معلمان و دانش آموزان می توانند تصاویر و تصاویر را بکشند یا معادلات و متن را مستقیماً روی سطح بنویسند.

 

برد هوشمند پارس از قابلیت نوشتن چندگانه با حداکثر 20 نقطه لمسی پشتیبانی می‌کند، بنابراین گروه بزرگی از دانش‌آموزان می‌توانند به طور همزمان روی صفحه کار کنند. آنها ممکن است به رقابت بپردازند تا ببینند چه کسی می تواند معادله را سریعتر حل کند یا ابتدا یک عبارت اضافه پیدا کند. همچنین می‌توانید از برنامه‌های هوشمند، مانند تایمر و کرونومتر، برای گیمی کردن محیط یادگیری استفاده کنید . این به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا یادگیری خود را به روش‌های ساده و جذاب امتحان کنند.

 

  1. استفاده از منابع آموزشی متنوع

هنگام برنامه ریزی یک درس، ممکن است منابع زیادی داشته باشید که بخواهید به اشتراک بگذارید. با استفاده از بردهوشمند پارس، می‌توانید از گزینه‌های مختلف حالت صفحه، از جمله حالت چند صفحه نمایش و حالت چند لمسی بهره ببرید. این به شما امکان می دهد تمام اطلاعاتی را که برای برقراری ارتباط با دانش آموزان نیاز دارید به راحتی و به صورت پویا نمایش دهید. با استفاده از این اشتراک‌گذاری صفحه نمایش قدرتمند، می‌توانید بدون در نظر گرفتن نوع دستگاه، تا 4 دستگاه را به طور همزمان  برای دانش‌آموزان داشته باشید، زیرا بردهوشمند  از Apple iOS و MacOS، Microsoft Windows، Android و ChromeOS پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌توانید با پین کردن مستقیم برنامه‌ها یا ابزارها به نوار صفحه اصلی برای دسترسی آسان، دسترسی به آن‌ها را آسان‌تر کنید.

 

  1. شاخص کردن نکات مهم

دانش‌آموزان و معلمان با استفاده از برد هوشمندمی‌توانند کلمات غلط املایی روی صفحه یا پاسخ صحیح به یک مشکل را برجسته کنند. آنها همچنین می‌توانند کلمات، پاسخ‌ها و عکس‌ها را برجسته کنند – تقریباً هر چیزی که روی برد هوشمند است. برد هوشمند شما این  امکان می دهد با حاشیه نویسی بر روی جزوه ها با فرمت pdfبتوانید توجه بیشتری را به هر عنصر روی صفحه جلب کنید. سپس می توانید تصویر حاشیه نویسی خود را در درایو محلی خود ذخیره کنید و آن را به صورت دیجیتالی با دانش آموزان برای کمک به انجام تکالیف به خانه ارسال کنید.

 

بردهوشمند

بردهوشمند

  1. سفر قهرمانی درسی دانش آموزان بع فراتر از درس

یکی از بهترین راه های استفاده از بردهای هوشمند برای آموزش و یادگیری، پخش و نمایش فایل های صوتی و تصویری در اینترنت است. معلمان می توانند از مرورگر وب استفاده کنند تا به طور مثال  از یک تور تعاملی در جزیره کیش لذت ببرند، برای مثال، در حالی که در حال تدریس در مورد مذهب هستند، یا یک سفر میدانی مجازی به موزه استان قدس داشته باشند بدون نیاز به ترک کلاس می توانند به طور مجازی به بسیار از نقاط بازدید علمی داشته باشند

 

  1. تولید بهترین محتوا های درسی منحصر به فرد با امضا شخصی

برد هوشمند پارس را می توان با مطلب های از پیش ذخیره شده در فلش می توان بهترین تولید محتوای خاص خود بسازید. می توانید بازی به آن اضافه کنید، تقویم، نقشه، نت موسیقی، منوها و موارد دیگر را اضافه کنید. شما می توانید همه را با برنامه روزانه در مسیر خود نگه دارید یا در طول مطالعات اجتماعی نقشه ها را حاشیه نویسی و پر کنید. برنامه‌ها و ابزارهای داخلی مانند Note به شما امکان دسترسی فوری به نقشه‌های ذهنی، ابزارهای ریاضی، شبکه‌ها، اشکال و موارد دیگر را می‌دهند. برای حل یک مسئله ریاضی، طوفان فکری در مورد ایده های پروژه یا توضیح یک مفهوم جدید، ویژگی «نوشتن به تایپ» را بنویسید، ترسیم کنید یا از آن استفاده کنید.

 

  1. اشتراک گذاری اسان

برد های هوشمند اشتراک‌گذاری صفحه را امکان‌پذیر می‌کنند، بنابراین معلمان و دانش‌آموزان می‌توانند به راحتی نمایشگر رایانه شخصی را تقریباً از هر دستگاهی برای اشتراک‌گذاری با کلاس به نمایش بگذارند. این بدان معنی است که می توانید ارائه ها، درس ها و اسناد را در خانه ایجاد کنید و آنها را از طریق صفحه نمایش برد هوشمند پارس در کلاس به اشتراک بگذارید.

 

با استفاده از نمایشگر اسناد داخلی، می‌توانید فایل‌های Microsoft Word، PowerPoint، Excel و PDF را مستقیماً روی و از روی برد برای ویرایش باز کنید. می‌توانید از این ویژگی به عنوان ابزاری برای ویرایش مقاله‌های گروهی یا ایجاد فهرست‌هایی مانند قوانین کلاس درس استفاده کنید. و در نهایت در قالب QRکد مطالب تدریس شده را دریافت کرد

 

  1. دانش اموزان انلاین وحضوری به طور یکنواخت از اموزش بهره میبرند

وقتی دانش آموزان بیمار هستند یا غایب هستند یا به دلیل آب و هوای نامناسب نمی توانند به مدرسه بروند، فناوری یادگیری از راه دور به آنها امکان می دهد از خانه شرکت کنند. معلمان می توانند از راه حل ویدئو کنفرانس و ویژگی های همکاری بلادرنگ در برد هوشمند پارس برای پشتیبانی از درس های ترکیبی استفاده کنند . معلمان می توانند تکالیف را برای دانش آموزان در کلاس درس و از راه دور توضیح دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من