قفل آینده فناوری لمسی را با صفحه نمایش های لمسی LCIR باز کنید

تکنولوژی لمسی

قفل آینده فناوری لمسی را با صفحه نمایش های لمسی LCIR باز کنید

یکی از اساسی ترین مشکلاتی که معمولا کاربران در استفاده از نمایشگر ها دارند استفاده در نور شدید خورشید است که این عامل باعث مشکلات بسیاری در خواندن و کار کردن با نمایشگر های لمسی را برای کاربران به وجود می آورد.

دانش آوران با معرفی صفحه نمایش های لمسی پیشرفته IR- Infrared بر این مشکل غلبه کرده است. فناوری لمسی مادون قرمز همبسته خطی (LCIR) یکی از نوآوری های ثبت شده دانش آوران است که قابلیت های صنعت صفحه نمایش لمسی را افزایش می دهد. فناوری لمسی LCIR از تمام محدودیت‌های صفحه‌نمایش لمسی مادون قرمز استاندارد فراتر رفته و غلبه می‌کند و ویژگی‌های پیشرفته‌ای را برای برنامه‌های لمسی ارائه می‌دهد. این تکنولوژی در صنایع بسیار مهم مانند هوافضا و خودروسازی که در آن نور شدید خورشید در مشاهده نمایشگر اختلال ایجاد می کند، بسیار سودمند است.

 

این LCIR از اپتیک نوآورانه و پردازش سیگنال برای ارائه یکپارچه عملکرد چند لمسی در کاربردهایی که در معرض نور شدید خورشید یا strobing هستند با وضوح نوری برتر و انتشار فرکانس رادیویی ناچیز (RF) استفاده می‌کند. از این رو، برنامه ها را ایمن و کارآمد برای استفاده در محیط های پر نور خورشید می کند.

 

ویژگی های فناوری LCIR Touch DaneshAvaran

 

ورودی چند لمسی یا Zero Touch:

فناوری لمسی مادون قرمز همبسته خطی (LCIR) عملکرد بسیار پاسخگو، دقیق، سازگار با دستکش، دو لمسی و Zero Touch را ارائه می دهد. از آنجایی که هیچ شیشه زیرلایه ای نمایشگر را نمی پوشاند، حسگرهای لمسی LCIR عملکرد نوری نمایشگر را حفظ می کنند، که در خودروها و حمل و نقل هوایی بسیار مهم است.

 

حسگرهای لمسی LCIR می توانند با انجام اسکن های نوری در زوایای مختلف بر روی ناحیه تشخیص لمس، عملکرد دو لمسی را ارائه دهند. این یک ویژگی فوق‌العاده برای برنامه‌هایی است که به قابلیت‌های کوچک کردن، زوم و چرخش نیاز دارند، اما برای یکپارچه‌سازی حسگرهای لمسی خازنی پیش‌بینی‌شده (PCAP) مشکل دارند. آنها سازگاری ورودی لمسی را با انگشتان دستکش دار و قلم 5 میلی متری ارائه می دهند.

 

مصونیت در برابر نور استروبینگ:

چیزی که صفحه نمایش های لمسی LCIR را از همتایان خود متمایز می کند این است که عملکرد ثابت آنها در نور با شدت بالا از هر جهت با 100٪ مصونیت در برابر نور خورشید است. آنها تحت تأثیر نور روشن قرار نمی گیرند و صفحه نمایش اطلاعات را با وضوح نوری 100٪ حداکثر کنتراست نشان می دهد.

تکنولوژی لمسی

تکنولوژی لمسی

با در نظر گرفتن صفحه نمایش های لمسی سنتی IR مادون قرمز، آنها به عنوان قاب های سنسور مستطیلی با LED و آشکارسازهای نوری طراحی شده اند که توسط یک قاب یا پوشش احاطه شده اند. با این حال، سنسورهای لمسی LCIR DaneshAvaran به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مزایای ذاتی انتقال نور بی‌عیب، حداقل انتشار رادیویی، سازگاری نامحدود با دستکش، تحمل تداخل رادیویی بالا و سازگاری با دما و فشار شدید را ارائه دهند.

 

قابلیت اطمینان و دقت لمس:

صفحه‌نمایش‌های لمسی LCIR تکنیک‌های همبستگی خطی را برای برقراری ارتباط از طریق سیگنال‌های نوری در نقاط متعدد روی سطح نمایشگر، بر خلاف صفحه‌نمایش‌های لمسی مادون قرمز استاندارد که از پرتوهای IR تک نقطه‌ای استفاده می‌کنند، ادغام می‌کنند. این به قابلیت اطمینان استثنایی و دقت لمس کمک می کند.

 

در نتیجه:

به طور کلی، صفحه‌نمایش‌های لمسی LCIR DaneshAvaran برای کاربردهایی که در نور شدید یا نور خورشید باریکه استفاده می‌شوند، به عنوان مثال، برنامه‌های خودرو و هوانوردی ایده‌آل هستند. برای برنامه‌هایی که با مشکل ادغام پنل‌های لمسی PCAP به دلیل حساسیت انتشار رادیویی یا محدودیت‌های طراحی شدید در مورد دید نمایشگر یا سازگاری با دستکش، آنها را نسبت به صفحه‌نمایش‌های لمسی خازنی پیش‌بینی‌شده (PCAP) ترجیح می‌دهند.

 

از سوی دیگر، صفحه‌نمایش‌های لمسی LCIR، وضوح نوری با حداکثر کنتراست را حتی در نور خورشید، پاسخ‌دهی، دقت و عملکرد قابل‌اطمینان دو لمسی با انگشتان دستکش ارائه می‌دهند که آنها را به انتخابی عالی برای کاربردهای سخت تبدیل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من